Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na plátně, 24,5 x 36,5 cm, rámováno, datace – po r. 1910, signováno vlevo dole KAVÁN. Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař. Autor viz T 1/474, TD 90, V 3/28, B 6/176, NEČVU 1/343.